Harivad elamused Soomaalt!

Juba 12 aastat tegutseb Tipu Looduskool Soomaa rahvuspargis, tõelise looduse keskel. Tunneme rõõmu, kui saame külastajatele pakkuda elamusi, mis aitavad avastada, tunnetada ja aru saada meid ümbritseva looduse ilust, salapärast ja toimimisest. Pakume suurt valikut õppeprogramme lastele alates lasteaiast kuni gümnaasiumini välja. Korraldame matku, laagreid, koolitusi ning meie juures saab pidada meeskonnapäeva või sünnipäeva. Tegevust leidub igas eas külastajatele. Tule ja saa harivaid elamusi Soomaalt!

Viimased uudised

TALVE ERIPROGRAMMID (TALV TIPUS, Jõuluprogramm saksa keele õppijatele, Lumeräätsmatk Soomaal) INFO JA REGISTREERIMINE

REGISTREERIMINE TEISTE 2021./2022. ÕPPEAASTA TALVEPROGRAMMIDESSE ON AVATUD! Registreerimisvormi leiate siit.

Jäätmeaudit ja WasteArt
JÄÄTMEAUDITI MATERJAL. Tutvuge sellega siin