Annetamistalgud

Selle aasta 30. november on ülemaailmne heade tegude päev. Sel puhul käivituvad Eestis juba kolmandat aastat Annetamistalgud, mil kümned vabaühendused üle Eesti võtavad ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama. Tipu Looduskool kogub annetusi avatud õueala hooldamiseks ja meie loomade toiduks.
Tipu Looduskool toimetab avatud õuealana, mida võib iga kell külastada. Õuealal asub laste mänguala, vee-mänguala, puuonn, väike ökoaed, tiik, parv. Siin elavad meieloomad (kitsed, küülikud, kanad ja pardid).

Annetusi kogume just meie loomade toiduks ja avatud õueala hooldamiseks ning arendamiseks.

Oleme 30. novembril kella 12st kella 18ni teie jaoks olemas. Meie õuealal saab uudistada meie loomi (kitsed, küülikud, kanad, pardid) ja osaleda õueala maastikumängus. Avatud on väike õuekohvik ja müügipunkt. Nautida saab lõkketuld ja õhtusel ajal süütame õuealal laternad.

Annetada saab nii kohapeal sularahas kui ka meie pangakontole.

Hea meelega võtame vastu ka toit meie loomadele (kuivatatud leib, porgandid, kartulid, õunad jms).

MTÜ Tipu Looduskooli annetuskonto on:

IBAN EE852200221048103052, Swedbank

TÄNAME!