Soomaa rahvuspargi turismipiirkonna strateegia arutelud

Soomaa turismipiirkonna säästva arengustarteegia väljatöötamiseks toimuvad 2019. aasta esimeses kvartalis kolm arutelu. Esimene juba teisipäeval, 15. jaanuaril, Kõpu mõisas. Olete oodatud sõna sekka ütlema!
2019. aasta lõpuks plaanime Soomaa rahvuspargile taotleda EUROPARCi kvaliteetmärgist. Taotluse esitamiseks oleme Rohelise Jõemaa Koostöökogu, MTÜ Soomaa Turismi, Tipu Looduskooli ja Keskkonnaameti koostöös alustanud Soomaa rahvuspargi turismipiirkonna säästva arengustrateegia koostamist.

Kutsume teid 2019. aastal järgnevatele arenguaruteludele:

15. jaan kl 14 Kõpu mõisas

Teema:          Sihtkoha olukord (ressursside tabeli ülevaatamine ja ressursside hindamine), külastaja profiil

(kell 18 saab õhtut jätkata Kõpu külastuskeskuses loodusõhtul, kus Soomaa rabadest räägib bioloog ja looduskaitsja Eerik Leibak)

19. veebr kl 14 Suure-Jaani kultuurimajas

Teema:      SWOT analüüsi täiendamine, tulevikunägemus (visioon, arengusihid ja -eesmärgid)

(kell 18 algab Suure-Jaani kultuurimajas loodusõhtu huntidest, lektor on Marko Kübarsepp, osalustasu 3 EUR)

19. märts kl 14 Toris

Teema:         Strateegia tegevuskava

Olete oodatud kaasa mõtlema, teie panus on oluline!

Info ja registreerimine: Dagmar Hoder, dagmar@tipulooduskool.ee, 5353 6961

Arutelud toimuvad LEADER projekti "Kvaliteedimärgise "European Charter for Sustainable Tourism" taotlemine Soomaa rahvuspargile" raames
Loodusõhtu Eesti soodest
Prügiauditi läbiviimise koolitus