Soomaa rahvuspargi turismipiirkonna säästva arengu strateegia

Soomaa rahvuspargi turismipiirkonna säästva arengu strateegia ootab teie ettepanekuid!
Soomaa rahvuspargi turismipiirkonna säästva arengu strateegia valmis erinevate asutuste ja inimeste koostöös. Sisendeid koguti Soomaa piirkonnas toimunud seminaridel ja aruteludel.

Dokumendiga saab tutvuda siit.

Ettepanekute tegemiseks palume täita ettepanekute vormi ja saata selle aadressile info@tipulooduskool.ee

Strateegia valmis projekti "Kvaliteedimärgise European Charter for Sustainable Tourism taotlemine Soomaa rahvuspargile", mille eesmärk on tõhustada piirkondlikku koostööd Soomaa rahvuspargis turismi ja looduskaitse tasakaalustatud arendamisel ning kultuuripärandi säilitamisel ja saada tunnustatud EUROPARC Föderatsiooni kvaliteedimärgisega "European Charter for Sustainable Tourism".

Ootame noori talvelaagrisse!
Seminar "Jäätmete vähendamine koolides ja lasteaedades"