Otsime mentorit Prantsusmaalt saabuvale vabatahtlikule

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmiga saabub Tipu Looduskooli mais vabatahtlik Prantsusmaalt, kes jääb Eestisse järgmise aasta märtsini. Soovime leida talle mentorit!

Otsime talle mentorina avatud inimest, kes sooviks Prantsumaalt pärit neiu kohanemisel toetada, tutvustada talle Viljandit, aidata teda vabaajategevuste leidmisel ja asjaajamistes ning toetada tema eesti keele õpet.

Rohkem infot mentori töö kohta saab leida siit: http://noored.ee//wp-content/uploads/2014/03/Guide_for_EVS_mentors.pdf

Mida otsitavalt eeldame?

Eeldame soovi suhelda välismaalt pärit noorega. Tahtmist ja soovi tutvustada talle Viljandit ja Eestit üldisemalt, meie kultuuri, traditsioone, vaatamisväärsusi. Võimalust olla abiks asjaajamistes. Kohtumised võiks toimuda algselt kord nädalas, hiljem vastavalt soovidele ja vajadustele.

Mida vabatahtlik töö pakub?

• Võimalust toetada Eestisse saabuvat vabatahtlikku
  • Võimalust praktiseerida inglise keelt
  • Võimalust avastada oma kodumaad läbi vabatahtliku silmade.

Mida meie pakume?
Teeme kevadel/suvel ühised väljasõidud, pakume võimalust osaleda meie matkadel ja õpitubades.

Kasutage suurepärast võimalust õppida teiste inimeste ning ka enda kohta, samal ajal tutvudes ka teistsuguse kultuuriga!

Kontaktisik: Dagmar Hoder, dagmar@tipulooduskool.ee, +37253536961

KEVADTALGUD