OTSIME MENTORIT PRANTSUSMAALT PÄRIT VABATAHTLIKULE

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmiga saabub Tipu Looduskooli märtsi alguses 24-aastane vabatahtlik Prantsumaalt, kes jääb Eestisse oktoobri alguseni.
Märtsis saabub Tipu Looduskooli 24-aastane vabatahtlik Prantsumaalt, kes jääb Eestisse oktoobri alguseni. Otsime talle seltsiks avatud inimest, kes sooviks prantslannat mentorina toetada, tutvustada talle Viljandit ja Eestit, aidata teda vabaajategevuste leidmisel ja igapäevastes asjaajamistes ning toetada tema eesti keele õpet.

Mida otsitavalt eeldame?
Eeldame soovi suhelda välismaalt pärit noorega. Tahtmist ja soovi tutvustada talle Viljandit ja Eestit üldisemalt, meie kultuuri, traditsioone, vaatamisväärsusi. Võimalust olla abiks asjaajamistes. Kasuks tuleb prantsuse keele oskus või tõsine soov seda õppida. Kohtumised toimuvad algselt kord nädalas, hiljem vastavalt soovidele ja vajadustele.

Mida vabatahtlik töö pakub?
  • Võimalust toetada Eestisse saabuvat vabatahtlikku
  • Võimalust praktiseerida inglise või prantsuse keelt
  • Võimalust avastada oma kodumaad läbi vabatahtliku silmade.
Mida meie pakume?
Kompenseerime kohtumistega seotud transpordikulud, pakume võimalust osaleda meie matkadel ja õpitubades.

Kontaktisik: Dagmar Hoder, dagmar@tipulooduskool.ee, +37253536961

Seminar "Jäätmete vähendamine koolides ja lasteaedades"
Puulusika meisterdamise töötuba

Sellel postitusel on 2 vastust