25.09 Kaks kohviringi ümber Soomaa ja Sakalamaa saladused

25. september on meie piirkonnas sündmusterohke päev. Sel päeval toimub ROHELISE JÕEMAA piirkonna ettevõtjate ja organisatsioonide tutvustamise üritus "Kaks kohviringi ümber Soomaa". ning seltskondlik, seikluslik ja hariv külastusmäng Sakalamaa saladused Kõpu kihelkonnas. Tipu Looduskoolis on avatud kohvik ja toimuvad töötoad.
Kaks kohviringi ümber Soomaa on ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU piirkonna ettevõtjate ja organisatsioonide üritus, mille raames avatakse pop-up kohvikud ning kutsutakse osa saama erinevatest tegevustest.

Viljandimaa Arenduskeskus koostöös Põhja-Sakala Vallavalitsuse kutsuvad Sakalamaa saluduste külastusmängu raames seiklejaid 25. septembril ajaloolisesse Kõpu kihelkonda,

Tipu Looduskoolis on avatud kohvik, kus pakume peamiselt taimseid toite.

PABERI VALMISTAMISE TÖÖTUBA, kell 11-13
Töötoas saab lähemalt tutvuda kodusel viisil paberi valmistamise protsessiga. Paberit tehakse paberijääkidest ja loodusest korjatud taimedest. Nii pabermassi kui taimi kokku segades saab valmistada omanäolise mustriga käsitööpaberit. Iga osaleja saab käed kaussi pista ja paberisegust ise endale meelepärast paberilehte valmistada.

TIPU LOODUSKOOLI LUGU - ringkäik õuealal, kell 13

RAVIMTAIME TÖÖTUBA, kell 14-16

NB! Kontrollime tõendeid ja palume külla tulla ainult siis, kui oled täiesti terve.

Kohtumiseni!
Soomaa kodukohvikute päev 2021