Taaskasutus ja prügi vähendamine koolides ja lasteaedades

Otsime Viljandi-, Pärnu-, Valgamaa-, Võru- ja Põlvamaa koole ja lasteaedu, kes soovivad oma koolis/lasteaias analüüsida prügimajandust, viia ellu positiivseid muutusi prügi vähendamise ja taaskasutamise vallas ning osaleda Eesti-Läti Interregi projektis "Reuse of waste through arts and crafts".

Oksa puisniidu kompleksuuring

Tipu Looduskool hooldab alatest 2013. aastast vabatahtlikke abiga Oksa puisniitu. Viimastel aastadel on lisaks heina tegemisele toimunud taastamistööd puisniidu tagumises osas. Nüüd on valminud kompleksuuring, mille eesmärk oli hinnata Oksa puisniidu hetkeseisund ja planeerida edasised tegevused.
Loe lisaks

Taaskasutus ja prügi vähendamine koolides

Otsime Viljandi-, Pärnu- ja Valgamaa koole, kes soovivad oma koolis analüüsida prügimajandust, viia ellu positiivseid muutusi prügi vähendamise ja taaskasutamise vallas ning osaleda Eesti-Läti Interegi projektis "Reuse of waste through arts and crafts".