Paljud looduskooli tegevused on saanud võimalikuks ainult tänu vabatahtlike abile.

Igal suvel toimuvad talgud ja rahvusvahelised töölaagrid noortele. Vabatahtlike abi vajame ka erinevate ürituste korraldamisel.

MTÜ Tipu Looduskool võtab igal aastal vastu kaks vabatatlikku Saksamaalt, kes veedavad siin nn. "vabatahtliku ökoloogilise aasta". Nad aitavad ürituste läbiviimisel, valmistavad ette õppeprogrammide materjale, hooldavad looduskooli ala ning juhendavad laagreid.

Kas sul on huvi aidata  kaasa erinevate ürituste läbiviimisel? Soovid osaleda järgmistel talgutel või ehituslaagris? Võta meiega ühendust!

KONTAKT: dagmar@tipulooduskool.ee, 5353 6961

Ettevõttetele pakume võimalust tulla oma kollektiiviga, veeta aktiivselt aega koos ning samas panustada keskkonnahoiule ning kohalikule kogukonnale. Soomaa piirkonnas teeme koostööd, et teile pakkuda meeskonnapäeva jaoks tervikteenust.

Tipu looduskoolis me võtame teid hea meelega vastu talgupäevale. Meie avatud õuealal leiab väga mitmekesiseid ja jõukohaseid töid kuni 30 inimesele. Tegevused on suunatud loodushoiule ning meie külaliste keskkonnateadlikkuse suurendamisele.

Peale talgupäeva saab minna retkejuhiga matkale, pidada seminari või külastada mõne turismiettevõtte sauna.