LOOVTÖÖLAAGER TIPU LOODUSKOOLIS 30.07-3.08. 2018

TULE VEEDA SUVEVAHEAEGA MÕNUSALT KOOS TEISTE NOORTEGA SOOMAAL JA TEE ALGUST OMA LOOVTÖÖGA!

Läheme koos kanuumatkale, ujume, mängime, matkame, istume õhtul lõkke ääres ja teeme lõkkel ka süüa. Meelelahutuslike tegevuste kõrval saad juhendajate toel teostada oma loovtöö praktilise osa ja alustada vormistamisega. Nii saab sul oluline osa kooliaasta kohustuslikust tööst tehtud ning sa ei pea õppeaasta jooksul koolis lisaaega veetma.

KELLELE?       7.  või 8. klassi lõpetanud õpilastele, kes soovivad laagri raames  valmis teha oma loovtöö praktilise osa, on huvitatud meie pakutavatest teemadest ja kellele sobib looduskeskkond.  NB! Osalejate arv on piiratud! 

MILLAL?         Laager toimub esmaspäevast reedeni, 30.07-3.08.2017. Algus esmaspäeval kell 10.00 ja lõpp reedel kell 17.00

KUS ME ÖÖBIME/ELAME?   Ööbitakse suures grupitelgis või soovi korral isiklikus telgis.  Kohapeal on kuivkäimla, olemas on ainult välidušš, joogivesi tuleb arteesia kaevust. Kaasa on vaja võtta oma madrats ja magamiskott.

MIS TOIMUB?  Iga osaleja valib registreerimisel endale loovtöö teema. Laagri jooksul pühendame iga päev aega loovtöö teostamisele ning lisaks korraldame vahvaid laagritegevusi, mänge ja matkasid. (nt kanuumatk Soomaal).

HIND Osalustasu X EUR inimene ( sisaldab laagritegevusi, majutust, toitlustamist). Osalustasu on kokkuleppel võimalik tasuda osadena.

NB! Enne laagrit tuleb osalejatel leida endale juhendaja, kes jälgib loovtöö valmimist pärast laagrit ( kirjalik osa, vormistamine, kaitsmiseks ettevalmistamine). Juhendajaks võib olla nii õpetaja kui ka lapsevanem, kuid kindlasti tuleb juhendamine enne kokku leppida. Juhendaja kontaktid lisada registreerimisvormi.

LOOVTÖÖ TEEMAD, MIDA JUHENDAME:

  •  Savist pisiehete valmistamine (savi voolimine ja maapõletus)
  • Taimedega lõnga värvimine (katsed ja dokumentatsioon)
  • Maakunst/LandArt (projekti teostamine ja dokumentatsioon)
  • Toit looduses(t)- ( vaatame ja katsetame, mida söödavat loodus meile pakub ja kuidas seda kohapeal valmistada)
  • Parveehitus (looduslikest vahendistest veesõiduki ehitamine)
LISAINFO: Dagmar Hoder, +372 5353 6961, dagmar@tipulooduskool.ee


REGISTREERIMINE:


Email again:
Teema valik