Uudised

Otsime vabatahtlikke rahvusvahelisele ehituslaagrile
31. jaanuar 2013

Otsime 14.-27. juulil 2013. a. toimuvale rahvusvahelisele töölaagrile kahte osalejat Eestist.
14.-27. juulil toimub Tipu Looduskoolis rahvusvaheline ehituslaager, kuhu otsime kahte osalejat Eestist. Eelmisel aastal olid osalejateks vabatahtlikud Belgiast, Saksamaalt, Austriast, Itaaliast ning Eestist.
Laager toimub MTÜ Tipu Looduskooli koostöös rahvusvahelise ehitusorganisatsiooniga (IBO). Nädala sees on tööpäevad:  parandame maakeldrit, ehitame traditsiooniliste ehitusvõtetega aeda, hooldame matkarada ja puisniitu. Nädalavahetus on vaba ning vabatahtlikele korraldatakse kanuumatk Soomaa rahvuspargis ja saunaõhtu.
Kui sa soovid osaleda, siis peaksid olema 18 kuni 27 aastane ning valmis füüsilist tööd tegema. Arvestama peaksid veel sellega, et me elame sellel perioodil looduses ja loodusega koos- see tähendab, et me peseme jões või välidušši all, vesi tuleb puurkaevust ja me magame magamiskottides ja madratsitel Tipu külamajas. Süüa valmistame ise.

Kommentaarid: 1

  • Kaili Kunto 13. märts

    Tervitus! Olen väga huvitatud tulema teie poolt pakutavasse töölaagrisse aga kahjuks jään vanusepiirist välja(saan märtsis 29). Minu jaoks magamine magamiskotis ja pesemine väljas ei ole mingi probleem ja naudin füüsilise töö tegemist. Ka söögitegemine ei ole mingi küsimus - valmistan pea kõiki roogasid, kui vaja. Tahtsin küsida, kas oleks võimalik sellest osa võtta või mitte?

Lisa kommentaar

Email again: