KOOLITUS LOODUSELAMUS TALVEL
30. detsember 2015

Tipu Looduskool ootab lasteaiaõpetajaid ja teisi loodusevahendajaid koolitusele ”Looduselamus talvel”. Koolitus toimub 26.-27. veebruaril 2016.

Koolitusel ühendame elemendid loodus- ja elamuspedagoogikast muinasjuttude ning LandArt (maakunsti) teemadega. Eesmärgiks on talvise võlumaa võimaluste tutvustamine läbi uudse vaatenurga.

Raamistiku õppele annab  vendade Grimmide muinasjutt „Kristallkera“, millesse on kõik loodus- ja elamuspedagoogilised harjutused sisse põimitud. Läbi kogemise ja isetegemise jagame osalejatele metoodikaid ning looduselamuse  edasiandmise erinevaid võimalusi.

Koolitus baseerub järgmistel kontseptsioonidel:

• Looduselamusmängud Joseph Cornelli järgi
  • Elamussport looduses Gilsdorfi ja Kistneri järgi
  • LandArt Andy Goldworthy järgi

Praktilise osa kõrval antakse osalejatele ka lühiülevaade ülalmainitud käsitluste teoreetiliset poolest.

Koolituskava ja lisainfot leiab siit.