Kõik projekte kirjutama!
20. jaanuar 2016

Seoses muudatustega SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnaprogrammide rahastuskorralduses ei toimu  2016/2017 õppeaastal enam ühtset maakondlikku keskkonnaharidusprogrammide suurprojekti  Viljandimaa koolidele ja lasteaedadele.

Tänavu juba kuuendat aastat toimuv ja osalejate poolt palju kiidusõnu pälvinud projekt endiseselt enam jätkuda ei saa, sest 2016. jaanuaris kehtima hakanud taotluskorra muudatuste tõttu ei ole MTÜ-del  ühisprojekti formaadis enam taotlust võimalik esitada. Edaspidi saavad õppekäikudeks projektitaotlusi esitada vaid koolid või koolipidajad ise ja selle muudatuse eesmärk on KIK-i andmetel suurema võimaluse ja vastutuse andmine koolidele õppeprogrammide valimisel.

2015/2016 õppeaastal oli maakondliku ühisprojekti raames välja pakutud 23 erinevat programmi 17 toreda juhendaja eestvedamisel ning ühtekokku viiakse  Viljandimaa lastele läbi ligi 300 õppeprogrammi. Peaaegu kõigilt meile programmide kohta saabunud tagasisideankeetidelt võis lugeda tänusõnu ja häid soove ning lootust, et selline vajalik projekt ikka edasi kestaks.

Loodetavasti leiate teie kallid õpetajad vajalikke ressursse, et kirjutada projektitaotlusi, mis võimaldaksid teie vahvatel õpilastel ka järgmisel õppeaastal veeta toredaid päevi väljaspool koolimaja, õppides tundma meid ümbritseva looduse saladusi, säästlikku ja loodussõbralikku eluviisi ning lihtsalt oskust loodust nautida.

KIK-i 2016. aasta esimene taotlusvoor on käimas kuni 17.02  Lisainfot saate lugeda  SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse kodulehelt www.kik.ee. Samuti on Viljandis tulemas teabepäev 1.02.2016 kell 13.00 Centrumi hotellis, millel osalejaks saab registreerida samuti KIK-i kodulehe kaudu.

Minge kindlasti infopäevale osalema ning seejärel projekte kirjutama!

Kõik ühisprojektis osalenud juhendajad loodavad teiega peagi  kohtuda !