Õppeprogrammid 2.-4. klassile
21. veebruar 2014

Tipu Looduskool pakub märtsis koostöös Viljandi Kultuuriakadeemiaga 2.-4. klassidele võimalust osaleda loodusõppeprogrammides.

Tipu Looduskool pakub märtsis koostöös Viljandi Kultuuriakadeemiaga koolidele võimalust osaleda loodusõppeprogrammides. Programmide läbiviijad on 2. ja 3. kursuse huvijuhi eriala tudengid, kes on veebruaris osalenud looduspedagoogika metoodilisel täiendkoolitusel.

Programmid on suunatud 2.-4. klassini, nad on väga mängulised ja lapsi kaasavad. Teemad ja tegevused on valitud sobilikud laste vanusele ja toetavad koolis õpitut. Nagu näiteks: loomad ja nende jäljed, toiduahelad ja puud ning põõsad.

Kuupäevad on 3.ja 4. ; 10. ning 25. ja 26. märtsil algusega kl 10-12 looduskooli juurest. Ühel päeval saab meie programmides osaleda 30 last, kuna me jagame grupi pooleks ning samal päeval saavad tegeutseda 2 gruppi erinevate juhendajate käe all. (2.-4. klassist).

Iga väljasõidu päeva kohta tasub Tipu Looduskool bussitranspordi eest bussifirmale kuni 100 eurot.

Õppeprogrammide läbiviimist rahastab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus e. KIK

Registreerimiseks palume saata vastava sisulise maili aadressile dagmar@tipulooduskool.ee ja välja tuua

soovitud kuupäeva,

programmi algusaega,

laste arv ja klassi aste (või asted).