Annetage ning aidake Tipu koolimaja krundi korda saada!
12. aprill 2013

Palume annetusi projekti „Tipu Looduskooli ala väljaarendamine” omaosaluse katmiseks. Projektiga rajame sellel aastal suvel Tipu Looduskooli krundile parklat, jalgteed, tiiki ja vabaõhuklassi. Projekt on ala kasutamiseks ja ürituste läbiviimiseks väga oluline.
Projektiga „Tipu Looduskooli ala väljaarendamine” rajame sellel aastal Tipu Looduskooli krundile parklat, jalgteed, tiiki ja vabaõhuklassi. Projekt on ala kasutamiseks ja ürituste läbiviimiseks väga oluline. Projekt sai rahastuse LEADERi programmist ning 10% maksumusest tuleb katta omaosalusena. Oleme tänu toredate inimestele juba suurem osa summast kokku saanud. Praeguse puudujääk on näha meie "annetuste baromeetrist".

Palume annetada märksõnaga „Tipu Looduskooli ala” meie annetuskontole 221048103052, Swedbank.

MTÜ Tipu Looduskool on kantud mittetulunusühingute tulumaksusoodustustega nimekirja.
Kui te soovite, et me deklareeriks annetuse teie tuludeklaratsiooni jaoks tulumaksuvabaks, siis lisage ka oma isikukood.

Annetajaid täname meie infokirjas, kodulehes ja septembris toimuval sügissimmanil.